Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

Dennerle All in One! elixier 250ml

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

Dennerle All in One! elixier 250ml

Ideaalne iga akvaariumi käivitusfaasis.

 • Univerdsaalne hooldusvahend kõikide akvaariumide jaoks, sobib ideaalselt algajatele 54-liitrise akvaariumiga (60 cm)
 • 12 hoolikalt koordineeritud aktiivkomponendiga: süsinik, raud, taimsed toitained, toitainete stabilisaatorid, aminohapped, vitamiinid, mikroelemendid, taimsed ekstraktid, aloe vera, dekspantenool, jood, filtrivõimendus
 • Erksalt värviliste kalade ja krevettide, roheliste taimede ja selge, tervisliku vee jaoks
 • Nähtavad tulemused mõne nädala jooksul
 • Lihtne kasutada
 • Sobib Dennerle dosaatorile
 • Doseerimine: 20ml 100l akvaariumivee kohta nädalas. Mitte üledoseerida!
 • Doseerimine Dennerle dosaatoriga: üks täide (10ml) 50l akvaariumivee kohta nädalas.
 • 16,50 €

  Saadavus: Poes

  Laokood: 2849
  Iga akvaarium on keeruline bioloogiline süsteem, mille elemendid sõltuvad ja toimivad vastastikku. Kalad, taimed, vesi, valgustus, akvaariumi põhi - kõik interakteerub. Seetõttu peate selle mõistmiseks alati akvaariumi käsitlema kui tervikkompleksi.
  Iga akvaariumi eesmärk on loomuliku tasakaalu loomine. Tasakaalus akvaariumi on lihtne käsitseda ja see stabiliseerib ennast ise. Kalad on erksavärvilised ja aktiivsed, taimed on lopsakad ja jõulised, vesi tundub selge ja tervislik. Selle seisundi saavutamiseks on vaja elutähtsate elementide varustamist gaasideta. Teadlased teavad: kui puudu on ainult üksainus toitaine, kasvavad taimed halvasti. Ja halvasti kasvavad taimed soodustavad kohe vetikate kasvu.

  Sellel taustal ja enam kui 50-aastase akvaariumitaimede kasvatamise oskusteabe ning sügavate bioloogiliste suhete mõistmise abil leiutas Dennerle uue ja täieliku hoolduseeliksiiri: Kõik ühes! Eliksier. See varustab akvaariumi 12 hoolikalt koordineeritud aktiivse komponendiga: süsinik, raud, taimsed toitained, toitainete stabilisaator, aminohapped, vitamiinid, mikroelemendid, ravimtaimede ekstraktid, aloe vera, dekspantenool, jood, filter-revaktsineerija.

  Iga aktiivne kompleks toetab looduslikke ainevahetusprotsesse ja -tsükleid omal moel, otseselt ja kaudselt. Sünergistlikud mõjud aitavad akvaariumi ökosüsteemil end ise aidata. Regulaarse kasutamise põhjal on positiivne mõju nähtav mõne nädala jooksul. All in One! Elixieri abil on moodsate akvaariumide hooldus palju lihtsam. Nii saab väikest looduse tükki neljas seinas nautida veelgi pingevabamalt. Akvaarium tasakaalus tervete kalade ja krevettidega, suurepäraste taimede ja puhta veega.

  Lisainformatsioon

  Saadavus Poes

  Kaubamärgid