Registreeritud kliendile KÕIK toodet -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

Dennerle Calanus FD Organic 100ml/12g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

Dennerle Calanus FD Organic 100ml/12g

Planktoni toit kõigile dekoratiivkaladele. 2-3-millimeetrised Calanuse zooplanktonid toituvad üherakulistest mikrovetikatest, mis toimivad meie planeedi ookeanides "vitamiinivabrikutena", muutes need toitainerikkaks ja asendamatuks aminohapeteks, valkudeks ja küllastumata oomega-3-rasvhapeteks.

Kalanus on Atlandi ookeani põhjaosas leiduvate hiiglaslike heeringakoolide toitainete baas ja sealse toiduahela tähtsaim lüli. Looduses esinevad karotenoidid, eriti astaksantiin, aitavad saada erksaid värve.

Kalad armastavad Calanuse maitset ja isegi vabas looduses püütud kalad võivad selle loodusliku toidu kasutamisel harjuda kuiva toiduga. Calanus FD organic on sobiv lisatoit igat tüüpi akvaariumikaladele.

Calanus FD toodetakse külmkuivatamise teel, mis säilitab toitaineid ja aroome ning seetõttu on sellel palju eeliseid müügiloleva külmutatud toidu ees.

Toitmissoovitus: toida nii palju, kui kala jõuab ära süüa 1 minuti jooksul 1-2 korda päevas.

7,50 €

Saadavus: Tellimisel: 7- 30 päeva

Laokood: 7504
KALAD ON SÕBRAD - MITTE TOIT!
Sellepärast on Dennerle pühendunud sellele, et tootmisprotsessi ajal ei lisata dekoratiivkalatoidule üldse kalajahu! Tööstuslikult toodetud dekoratiivkalatoidule lisatakse sageli kalajahu ja muid odavaid täiteaineid, mille retseptid võetakse sageli tööstuslikust kalakasvatusest. Selle eesmärk on puhtalt majanduslik: kiire kasv, kasutades minimaalseid materjale. Tasakaalustatud toitumine kipub mängima väiksemat rolli.

DENNERLE VÕTAB UUE LÄHENEMISVIISI!
Lisaks säilitusainete vältimisele põhineb uus kalatoit Dennerle biootilisel süsteemil: prebiootikumide ja probiootikumide kombinatsioon beeta-glükaaniga, et reguleerida seedimist ja aktiveerida immuunsussüsteem. Dennerle on jällegi selles valdkonnas teerajaja, arvestades, et dekoratiivkalatoit pole kunagi varem sisaldanud probiootilisi piimhappekultuure. Nende uute piimhappebakterite mõju on teaduslikult tõestatud. Need parandavad soole mikrofloorat, vähendavad soovimatuid mikroobe ja reguleerivad seedimist väiksema veereostuse korral. Selle uuendusliku toidu ainulaadne koostisosade kombinatsioon toetab neid mõjusid.

Dennerle on välja töötanud rea täiesti uusi retsepte, mida kohandatakse esimesena erinevat tüüpi dekoratiivkalade tegelikele toitumisharjumustele ja toitumisvajadustele. Näiteks koosneb põhitoit "Täielik gurmeemenüü" 30 erinevast looduslikust koostisosast - kõik hoolikalt valitud ja käsitsi töödeldud, et säilitada võimalikult palju vitamiine.

MIKS ARENDADA UUT ORNAMENTAALSET KALATOITU?

Looduse pakutavate võimaluste uurimine on olnud Dennerle'i filosoofia nurgakivi algusest peale. Kui vaatame tähelepanelikult akvaariumikalade toitumisharjumusi nende looduslikes elupaikades, näeme peagi, et kalad toituvad vetikatest, surnud taimsetest ainetest, selgrootutest, putukatest, putukate vastsetest jne.
... ja:
Loodusliku toitumisega toiduvalik on märkimisväärselt laiem, kui tavaline tööstuslikult toodetud dekoratiivkalatoit võib pakkuda.

KUIDAS Kvaliteeti tagame?

Me ei kasuta ühtegi kalajahu, sest enam kui 50 000 akvaariumis peetavast kalaliigist on ainult käputäis kalasööjad!
Samuti ei kasuta me kunagi odavaid täiteaineid, nagu näiteks mõnede tootjate poolt lisatud, ja ka kaubandusliku kalatoidu puhul.
Selle asemel kasutame oma toitudes ainult kvaliteetseid koostisosi (kõik loomsed koostisosad on saadud veeloomade toiduloomadest või toitainerikkad putukad).
Oleme teadlikult otsustanud toota käsitsi meisterdatud kvaliteetseid tooteid. Toorainete valimisel ja tootmisprotsessis ei tee me kompromisse.
Oleme uhked, et saame pakkuda laias valikus dekoratiivkalade toite: esimesena Saksamaal toetati kalade tervist probiootiliste ja prebiootiliste koostisosadega.
Muidugi võtab toidu koostis arvesse optimaalset valgu / rasva suhet.
Me ei kasuta potentsiaalselt kahjulikke antioksüdante (etoksükiniin, BHA, BHT) ega kunstlikke säilitusaineid.
TULEMUS ON ORNAMENTAALNE KALATOIT, MIS ÕIGUSTATULT VÄÄRIB SELLE "PREMIUM" MÄRGIST

VÕRDLE KOOSTISAINEID TEISTE POPULAARSETE TÖÖSTUSLIKE ORNAMENTAALSETE KALATOITUDEGA!

Lisainformatsioon

Saadavus Tellimisel: 7- 30 päeva

Kaubamärgid