Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

Dennerle Cichlid Carny 1000ml/500g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

Dennerle Cichlid Carny 1000ml/500g

Paljud Malawi ja Tanganyika järve cichliidid, näiteks suur perekond Neolamprologus, on looduses röövloomad ja toituvad zooplanktonist ja koorikloomadest.

Cichlid Carny sisaldab 17,5% putukaid, krevette ja arteemiat, 9,8% krilli ja tordil oleva kirsina väärisrohelisi roheliste huultega rannakarpe. Need praktilised graanulid peegeldavad täiuslikult nende peamiselt lihasööjate tsihliidide looduslikku toitumist.

Toitmissoovitus: toida 2-3 korda päevas nii palju, kui kalad jõuavad ära süüa 1 minuti jooksul.

Koostis:

Taimne glütseriin, Hermetia illucensist pärit putukavalk (17,5%), nisujahu, krill (9,8%), nisuproteiin, nisuleivajahu, mais, lõheõli, vesikirpud, küüslauk, Moringa oleifera, mageveevähid, siguriinuliin, mineraalid, nõgesed, spirulina, meliss, apteegitill, klorella, aniis, viinamarjaseemnejahu, artemia, rohelise huultega rannakarp, mannaan-oligosahhariidid, ß-glükaanid, rosmariini ekstrakt.

Lisandid kilogrammi kohta: Toidulisandid: Vitamiinid, provitamiinid ja sarnase toimega keemiliselt määratletud ained: 1260 RÜ E 671 D3-vitamiin.

Värvained: 100 mg 2a161j astaksantiini.

Zootehnilised lisandid: soolefloora stabilisaator: 1x109 CFU 4d1712 Pediococcus acidilactici CNCM MA 18 / 5M.

Analüütilised koostisosad: toorvalk 32,2%, toorrasv 7,2%, toorkiud 3,3%, toortuhk 5,9%, niiskus 9,6%.

23,50 €

Saadavus: Poes

Laokood: 7519
KALAD ON SÕBRAD - MITTE TOIT!
Sellepärast on Dennerle pühendunud sellele, et tootmisprotsessi ajal ei lisata dekoratiivkalatoidule üldse kalajahu! Tööstuslikult toodetud dekoratiivkalatoidule lisatakse sageli kalajahu ja muid odavaid täiteaineid, mille retseptid võetakse sageli tööstuslikust kalakasvatusest. Selle eesmärk on puhtalt majanduslik: kiire kasv, kasutades minimaalseid materjale. Tasakaalustatud toitumine kipub mängima väiksemat rolli.

DENNERLE VÕTAB UUE LÄHENEMISVIISI!
Lisaks säilitusainete vältimisele põhineb uus kalatoit Dennerle biootilisel süsteemil: prebiootikumide ja probiootikumide kombinatsioon beeta-glükaaniga, et reguleerida seedimist ja aktiveerida immuunsussüsteem. Dennerle on jällegi selles valdkonnas teerajaja, arvestades, et dekoratiivkalatoit pole kunagi varem sisaldanud probiootilisi piimhappekultuure. Nende uute piimhappebakterite mõju on teaduslikult tõestatud. Need parandavad soole mikrofloorat, vähendavad soovimatuid mikroobe ja reguleerivad seedimist väiksema veereostuse korral. Selle uuendusliku toidu ainulaadne koostisosade kombinatsioon toetab neid mõjusid.

Dennerle on välja töötanud rea täiesti uusi retsepte, mida kohandatakse esimesena erinevat tüüpi dekoratiivkalade tegelikele toitumisharjumustele ja toitumisvajadustele. Näiteks koosneb põhitoit "Täielik gurmeemenüü" 30 erinevast looduslikust koostisosast - kõik hoolikalt valitud ja käsitsi töödeldud, et säilitada võimalikult palju vitamiine.

MIKS ARENDADA UUT ORNAMENTAALSET KALATOITU?

Looduse pakutavate võimaluste uurimine on olnud Dennerle'i filosoofia nurgakivi algusest peale. Kui vaatame tähelepanelikult akvaariumikalade toitumisharjumusi nende looduslikes elupaikades, näeme peagi, et kalad toituvad vetikatest, surnud taimsetest ainetest, selgrootutest, putukatest, putukate vastsetest jne.
... ja:
Loodusliku toitumisega toiduvalik on märkimisväärselt laiem, kui tavaline tööstuslikult toodetud dekoratiivkalatoit võib pakkuda.

KUIDAS Kvaliteeti tagame?

Me ei kasuta ühtegi kalajahu, sest enam kui 50 000 akvaariumis peetavast kalaliigist on ainult käputäis kalasööjad!
Samuti ei kasuta me kunagi odavaid täiteaineid, nagu näiteks mõnede tootjate poolt lisatud, ja ka kaubandusliku kalatoidu puhul.
Selle asemel kasutame oma toitudes ainult kvaliteetseid koostisosi (kõik loomsed koostisosad on saadud veeloomade toiduloomadest või toitainerikkad putukad).
Oleme teadlikult otsustanud toota käsitsi meisterdatud kvaliteetseid tooteid. Toorainete valimisel ja tootmisprotsessis ei tee me kompromisse.
Oleme uhked, et saame pakkuda laias valikus dekoratiivkalade toite: esimesena Saksamaal toetati kalade tervist probiootiliste ja prebiootiliste koostisosadega.
Muidugi võtab toidu koostis arvesse optimaalset valgu / rasva suhet.
Me ei kasuta potentsiaalselt kahjulikke antioksüdante (etoksükiniin, BHA, BHT) ega kunstlikke säilitusaineid.
TULEMUS ON ORNAMENTAALNE KALATOIT, MIS ÕIGUSTATULT VÄÄRIB SELLE "PREMIUM" MÄRGIST

VÕRDLE KOOSTISAINEID TEISTE POPULAARSETE TÖÖSTUSLIKE ORNAMENTAALSETE KALATOITUDEGA!

Lisainformatsioon

Saadavus Poes

Kaubamärgid