Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

Dennerle Pleco Menu 100ml/36g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

Dennerle Pleco Menu 100ml/36g

Põhitoit vetikaid ja taimi söövatele sägadele, eriti plecodele nagu Ancistrus, Peckoltia, Glyptoperichthys, Baryancistrus ja Hypancistrus.

Sisaldavad looduslikku lehestikku (mooruspuu lehed (4%), kreeka pähkli lehed (4%)), vitamiinirikkaid köögivilju (spinat (12%)), koorikloomi (2%), putukaid (15%).

Säga kraabib kettad, mille läbimõõt on umbes 12 mm, rõõmsalt ära, nagu nad sööksid oma looduslikus elupaigas.

Doseerimine: Nii palju, kui kalad söövad ühe tunni jooksul, üks kord päevas. Sööda öist säga õhtul.

Koostis: nisuproteiin, Hermetia illucensi putukavalk, nisuleivajahu, spinat (12%), spirulina, nisujahu, mooruspuu lehed (4%), kreeka pähkli lehed (4%), lõheõli, õllepärm, kartulihelbed (2) %), Moringa oleifera (1%), vesikirpud, küüslauk, magevee krevetid, siguriinuliin, kaltsiumkarbonaat, nõgesed (0,5%), meliss (0,5%), apteegitill, klorella, aniis, viinamarjaseemnejahu, artemia, roheline - huulitud rannakarp, mannaan-oligosahhariidid, ß-glükaanid, rosmariini ekstrakt.

Lisandid kg kohta: Toidulisandid: Vitamiinid, provitamiinid ja sarnase toimega keemiliselt määratletud ained: 1500 RÜ E 671 D3-vitamiin.

Zootehnilised lisandid: soolefloora stabilisaator: 1x109 CFU 4d1712 Pediococcus acidilactici CNCM MA 18 / 5M- .

Analüütilised koostisosad: toorproteiin 37,9%, toorrasv 5,2%, toorkiud 4,3%, toortuhk 6,1%, niiskus 6,6%.

6,90 €

Saadavus: Poes

Laokood: 7512
KALAD ON SÕBRAD - MITTE TOIT!
Sellepärast on Dennerle pühendunud sellele, et tootmisprotsessi ajal ei lisata dekoratiivkalatoidule üldse kalajahu! Tööstuslikult toodetud dekoratiivkalatoidule lisatakse sageli kalajahu ja muid odavaid täiteaineid, mille retseptid võetakse sageli tööstuslikust kalakasvatusest. Selle eesmärk on puhtalt majanduslik: kiire kasv, kasutades minimaalseid materjale. Tasakaalustatud toitumine kipub mängima väiksemat rolli.

DENNERLE VÕTAB UUE LÄHENEMISVIISI!
Lisaks säilitusainete vältimisele põhineb uus kalatoit Dennerle biootilisel süsteemil: prebiootikumide ja probiootikumide kombinatsioon beeta-glükaaniga, et reguleerida seedimist ja aktiveerida immuunsussüsteem. Dennerle on jällegi selles valdkonnas teerajaja, arvestades, et dekoratiivkalatoit pole kunagi varem sisaldanud probiootilisi piimhappekultuure. Nende uute piimhappebakterite mõju on teaduslikult tõestatud. Need parandavad soole mikrofloorat, vähendavad soovimatuid mikroobe ja reguleerivad seedimist väiksema veereostuse korral. Selle uuendusliku toidu ainulaadne koostisosade kombinatsioon toetab neid mõjusid.

Dennerle on välja töötanud rea täiesti uusi retsepte, mida kohandatakse esimesena erinevat tüüpi dekoratiivkalade tegelikele toitumisharjumustele ja toitumisvajadustele. Näiteks koosneb põhitoit "Täielik gurmeemenüü" 30 erinevast looduslikust koostisosast - kõik hoolikalt valitud ja käsitsi töödeldud, et säilitada võimalikult palju vitamiine.

MIKS ARENDADA UUT ORNAMENTAALSET KALATOITU?

Looduse pakutavate võimaluste uurimine on olnud Dennerle'i filosoofia nurgakivi algusest peale. Kui vaatame tähelepanelikult akvaariumikalade toitumisharjumusi nende looduslikes elupaikades, näeme peagi, et kalad toituvad vetikatest, surnud taimsetest ainetest, selgrootutest, putukatest, putukate vastsetest jne.
... ja:
Loodusliku toitumisega toiduvalik on märkimisväärselt laiem, kui tavaline tööstuslikult toodetud dekoratiivkalatoit võib pakkuda.

KUIDAS Kvaliteeti tagame?

Me ei kasuta ühtegi kalajahu, sest enam kui 50 000 akvaariumis peetavast kalaliigist on ainult käputäis kalasööjad!
Samuti ei kasuta me kunagi odavaid täiteaineid, nagu näiteks mõnede tootjate poolt lisatud, ja ka kaubandusliku kalatoidu puhul.
Selle asemel kasutame oma toitudes ainult kvaliteetseid koostisosi (kõik loomsed koostisosad on saadud veeloomade toiduloomadest või toitainerikkad putukad).
Oleme teadlikult otsustanud toota käsitsi meisterdatud kvaliteetseid tooteid. Toorainete valimisel ja tootmisprotsessis ei tee me kompromisse.
Oleme uhked, et saame pakkuda laias valikus dekoratiivkalade toite: esimesena Saksamaal toetati kalade tervist probiootiliste ja prebiootiliste koostisosadega.
Muidugi võtab toidu koostis arvesse optimaalset valgu / rasva suhet.
Me ei kasuta potentsiaalselt kahjulikke antioksüdante (etoksükiniin, BHA, BHT) ega kunstlikke säilitusaineid.
TULEMUS ON ORNAMENTAALNE KALATOIT, MIS ÕIGUSTATULT VÄÄRIB SELLE "PREMIUM" MÄRGIST

VÕRDLE KOOSTISAINEID TEISTE POPULAARSETE TÖÖSTUSLIKE ORNAMENTAALSETE KALATOITUDEGA!

Lisainformatsioon

Saadavus Poes

Kaubamärgid