Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

Informatsioon

Pood

Kalakese pood asub Tallinnas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses ning oleme nii suuruselt kui kaubavalikult Eesti suurim akvaristikale spetsialiseerunud kauplus alates aastast 2001. Meil on stabiilselt müügil üle saja erineva kalaliigi, elustaimi, kalatoite, akvaariumipidamiseks vajalikke veekemikaale, tehnikat, dekoratsioone ja erinevaid akvaariume. Suurema osa oma pakutavast kaubast toome ise maale, s.h. Euroopa kvaliteetseimate firmade EHEIM ja JBL filtreid ning muud tehnilist lisavarustust (garantii seadmetele 2-4 aastat).

 

Erilahendused

Üheks meie põhitegevusalaks peale poe on eritellimisel akvaariumide valmistamine. Meie portfooliosse kuuluvad Eesti suurimad erilahendusega akvaariumid, nagu näiteks Lennusadama hiigelakvaarium üldmahuga 60 000 liitrit, pikkusega 30 m ja Tallinna Loomaaia troopikamaja akvaariumide ja akvaterraariumide osakond. Oleme valmistanud peale avalike kohtade inimeste kodudesse ja firmade kontoritesse läbi aastate sadu akvaariume.  

 

Hooldusteenus

Kui kliendil pole piisavalt aega, soovi või treadmisi oma akvaariumi eest hoolitsemiseks, pakume võimalust usaldada see töö meie hooldusspetsialistile. Hooldus kujutab endast igakuist ja/või iganädalast ja/või igapäevast (vastavalt konkreetse akvaariumi vajadusele) hooldus- ja järelvalvetööd, mis kindlustab akvaariumi elukeskkonna probleemideta toimimise.

Kaubamärgid