Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

JBL Agil 250ml, 100g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

JBL Agil 250ml, 100g

Toit maa- ja veekilpkonnadele Agil on eriti kõrge toitainesisaldusega toit, mis sisaldab lüsiini. Lüsiin soodustab kilpkonnade kilbi ja luude kasvu. Kõrge sisaldusega kala- ja krevetiliha on piisava toitaine- ja vitamiinisisaldusega, mis vastab kilpkonna vajadustele. Toidule lisatud nisuiva sisaldab valke ja väärtuslikke küllastama rasvhappeid, mis on kilpkonnade elutegevuseks vajalikud. Maitsvate pulgakeste kuju on spetsiaalselt välja töötatud rahuldamaks ka kõige nõudlikumate kilpkonnade isu.


Noori loomi tuleks toita mitu korda päevas jagatud portsjonitega, mille nad jõuavad ca. 10 minuti jooksul ära süüa. Täiskasvanutele on soovitav kogus 4-5 korda nädalas. Maakilpkonnadele tuleks JBL Agil toitu anda ainult lisatoiduna taimse toidu kõrvale oma kõrge proteiinisisalduse tõttu. Kehvas seisus loomadele võib Agilit anda lühikese aja jooksul, et nad koguksid jõudu ja omandaksid vajalikke toitaineid ravi ajal.


Immuta soovitud kogust natuke aega vees enne toitmist. Garanteeritud analüüsi andmed: toorvalgud 40%, rasvad 7%, kiudained 0,5%, tuhk 8%, lüsiin 2,35%

4,70 €

Saadavus: Poes

Laokood: 7034200
Spetsiaalselt välja töötatud kilpkonnade toitumisvajadusei järgides.

 

  Enamik kilpkonni ja terrapiine on kõigesööjad. Eriti meeldib neile süüa kalu ja veeloomi.vähemal määral ka veetaimi. JBL pakub ulatuslikku valikut kilpkonnadele ja terrapiinidele sobivaks dieediks, mis vastab loomade suurusele. Esikohal on kuivatatud kala ja koorikloomad, samuti vetikad. Muud head põhjused JBL-i toiduga söötmiseks.
   Kilpkonnade ja terrapiinide muljetavaldav isu JBL-i toidu suhtes, mis on tõestatud praktiliste teadusuuringutega, sealhulgas looduses söötmised, kasutades kõrge väärtusega kalavalku (odavat kalajahu ei kasutata). Tänu õhukindlale pakendile ei kaotata vitamiine.

    

    Söötmissoovitus
     Noored, kasvavad loomad: vees 2–4 korda päevas niipalju, kui nad söövad u. 10 minuti jooksul. Täiskasvanud loomad: 4–5 söögikorda nädalas.

      

Lisainformatsioon

Saadavus Poes

Kaubamärgid