Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

JBL Calcil 250ml / 95g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

JBL Calcil 250ml / 95g

Mineraalirikkad toidupulgakesed vee- ja maismaakilpkonnadele, hoiavad ära kilbi pehmenemist. Toitumissoovitus veekilpkonnadele: JBL Calcilit peaks andma koos teise toiduga, et vältida ühekülgset toitumist. Olenevalt suurusest tuleb noortele kilpkonnadele anda nii palju JBL Calcilit kui nad 10 minuti jooksul suudavad ära süüa 1-2 korda päevas. Täiskasvanud kilpkonnadele anda 2-3 korda nädalas samadel tingimustel. Toitumissoovitus maismaakilpkonnadele: kõrge proteiinisisalduse tõttu võib anda JBL Calcilit maismaakilpkonnadele ainult nende tervise parandamiseks või toidulaua rikastamiseks. Noori kilpkonni toita JBL Calciliga 1-2 korda nädalas, täiskasvanud iga 2 nädala tagant. Enne söötmist leotada vees.


Koostis: juurviljad, teraviljad, kala ja kalasaadused, mineraalid.

5,40 €

Saadavus: Poes

Laokood: 7029200
Spetsiaalselt välja töötatud kilpkonnade toitumisvajadusei järgides.

 

  Enamik kilpkonni ja terrapiine on kõigesööjad. Eriti meeldib neile süüa kalu ja veeloomi.vähemal määral ka veetaimi. JBL pakub ulatuslikku valikut kilpkonnadele ja terrapiinidele sobivaks dieediks, mis vastab loomade suurusele. Esikohal on kuivatatud kala ja koorikloomad, samuti vetikad. Muud head põhjused JBL-i toiduga söötmiseks.
   Kilpkonnade ja terrapiinide muljetavaldav isu JBL-i toidu suhtes, mis on tõestatud praktiliste teadusuuringutega, sealhulgas looduses söötmised, kasutades kõrge väärtusega kalavalku (odavat kalajahu ei kasutata). Tänu õhukindlale pakendile ei kaotata vitamiine.

    

    Söötmissoovitus
     Noored, kasvavad loomad: vees 2–4 korda päevas niipalju, kui nad söövad u. 10 minuti jooksul. Täiskasvanud loomad: 4–5 söögikorda nädalas.

      

Lisainformatsioon

Saadavus Poes

Kaubamärgid