Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

JBL GranoMix mini REFILL 100ml, 42g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

JBL GranoMix mini REFILL 100ml, 42g

Kõrgkvaliteetne granuleeritud baastoit kõikidele akvaariumikaladele. Täitepakend CLICK variandile. Graanulid on toodetud nõnda, et osad neist jäävad pinnale, osad aga vee keskele hõljuma, mis hõlbustab kalade samaaegset toitmist kõikides veekihtides. Tasakaalustatud koostisosad, energiarikkad mineraalid ning vitamiinid tagavad kalade tugeva tervise ja vastupanuvõime haigustele.

Toitev, kergesti seeditav, sobib hästi automaattoitjasse: graanulid ujuvad ja vajuvad ning loovad seega ideaalsed söötmistingimused väikestele kalaliikidele 3–10 cm kõigis veekihtides.

Puudub vee hägusus: vetikate kasvu vähenemine tänu tasakaalustatud fosfaadisisaldusele, parem veekvaliteet toidu parema seeduvuse tõttu, mis vähendab kalade väljaheiteid.

Kalad valivad JBL-i toidu: 98,5% kõigist kalaliikidest sõid JBL-i toitu vahetult mageveekogude ekspeditsioonide ajal. Odavat kalajahu ei töödelda, inimesele kalafilee tootmisel saadud kalaliha ei kasutata.

Sisu: põhitoit akvaariumi kaladele. Pärast avamist kasutada 4 kuu jooksul. 3 aastat avamata ja kvaliteetses pakendis fooliumtihendiga.

5,50 €

Saadavus: Poes

Laokood: 3009900
JBL-i jaoks on loomade heaolu oluline. Tootmises ei töödelda odavat kalajahu, vaid kasutatakse kalafilee tootmisel saadud kalaliha, mille juhtlause on: suur filee inimestele ja väike filee meie akvaariumikaladele. JBL on aastaid toetanud suurimat haide kaitseorganisatsiooni “Shark Project”.

 

  Muud head põhjused JBL kalatoidu kasutamiseks:
 • Puhta kalavalgu kasutamine ilma odava kalajahuta. Madalam täiteainete sisaldus (madal tuhasisaldus).
 • Optimaalne valgu / rasva suhe
 • Sisaldab peamiselt veeloomade valke
 • Vetikate kasvu vähenemine ja kalade optimaalne kasv tänu kohandatud fosfaadisisaldusele
 • Tõestatud kaladepoolne toidu aktsepteerimine: teaduseekspeditsioonid kalade söötmiskatsetega looduses
 • Väga väike vitamiinide kadu õhukindlalt suletud pakendi tõttu
 •  

   JBL-i uurimisekspeditsioonide tulemused koos JBL-i uurimis- ja arendusmeeskonna teadmistega on andnud optimaalsed ja tasakaalustatud toidusegud, mis on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest.

    

    Söötmissoovitus Sööta 1 - 2 korda päevas, nii palju kui kalad paari minuti jooksul ära söövad. Noored kasvavad kalad 3–4 korda päevas samal viisil.

     

     Avamata toidupakendid säilivad 3 aastat, peale avamist kasutada 4 kuu jooksul, kuna väärtuslikud vitamiinid halvenevad. Valige pakendi suurus vastavalt ülaltoodud igakuisele tarbimisele ja akvaariumikalade arvule. Täiendavalt baastoitudele on saadaval ka lisatoidud ja maiustused.

Lisainformatsioon

Saadavus Poes

Kaubamärgid