Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

JBL Herbil 250ml

Rohkem vaateid

JBL Herbil 250ml

Vitamiinide ja mineraalidega taimne põhitoit kilpkonnadele.

Aseta pulgakesed otse toidukaussi või leota eelnevalt. Täiskasvanud loomi toida 4-5 korda nädalas, noori loomi igapäevaselt.

Kõrge kiudainete ja madal taimsete valkude sisaldus.

Sisaldab kuivatatud rohtu, mineraale ja vitamiinidega maitsetaimi. Ei sisalda säilitus- ja värvaineid.

6,50 €

Saadavus: Tellimisel: 7- 30 päeva

Laokood: 7045400
Kilpkonnad on gurmaanid ja kindlasti ei söö nad kõike. Kuid nad naudivad mõnda toitu, mida nad ei tohiks üldse süüa. Tomatid, banaan, tsitrusviljad ja viljaliha ei sobi. Uue JBL Herbili koostis ja ürtidega rikastamine on koostöös Müncheni ülikooli dr Petra Köllega ümber kujundatud. Maitsestamiskatsed näitavad, et kilpkonnad eelistavad selgelt uut JBL Herbili kõigile pakutavatele toitudele. Sest isegi siis, kui toit on toitumisalaselt täiuslikult koostatud, peab loom selle kõigepealt aktsepteerima! Uue JBL Herbiliga on see täiesti kindel.
    Uue JBL Herbiliga saavad teie kilpkonnad täiusliku täistoidu. Muidugi võite suveperioodil põhitoitumise täiendamiseks koguda rohelist taimetoitu ja ürte. Kilpkonnadele meeldib vaheldus.
      Söötmissoovitused
        Sötke mitu korda päevas, nii palju, kui lühikese aja jooksul saab süüa. Täiskasvanud loomade jaoks piisab 4–5 söötmisest nädalas. Sööda väheses vees leotatud söödana või sööda koos värskete heinamaataimedega.

Lisainformatsioon

Saadavus Tellimisel: 7- 30 päeva

Kaubamärgid