Registreeritud kliendile KÕIK tooted -5%!
Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

JBL NovoGranoMix XS 100ml, 58g

Rohkem vaateid

Pildid on illustratiivsed, toote valikul palume lähtuda toote kirjeldusest/spetsifikatsioonist.

JBL NovoGranoMix XS 100ml, 58g

Täiuslik, täielik toit väikestele kaladele, näiteks neoontetrad, minikalad, kääbusrasboorad ja muud kalad pikkusega 1–3 cm.

Kasutamine: avage purgi kile ja söötke nii palju, kui kalad mõne minutiga ära söövad. Sobib kõigi veekihtide kaladele, kuna minigraanul hõljub ja vajub aeglaselt.

Kvaliteetsete koostisosade, näiteks krevettide ja vetikate tõttu pole vees hägu ja kalad aktsepteerivad toitu väga hästi.

Kalade tugev ja tervislik kasv koos minimaalse veereostusega looduslikult tasakaalustatud valkude / rasvade suhte ja omega-3 rasvhapete kaudu..

Pakendi sisu: suletud ja taassuletav purk..

5,50 €

Saadavus: Poes

Laokood: 3136300

JBL-i jaoks on loomade heaolu oluline. Tootmises ei töödelda odavat kalajahu, vaid kasutatakse kalafilee tootmisel saadud kalaliha, mille juhtlause on: suur filee inimestele ja väike filee meie akvaariumikaladele. JBL on aastaid toetanud suurimat haide kaitseorganisatsiooni “Shark Project”.

Muud head põhjused JBL kalatoidu kasutamiseks:

Puhta kalavalgu kasutamine ilma odava kalajahuta. Madalam täiteainete sisaldus (madal tuhasisaldus).

Optimaalne valgu / rasva suhe

Sisaldab peamiselt veeloomade valke

Vetikate kasvu vähenemine ja kalade optimaalne kasv tänu kohandatud fosfaadisisaldusele

Tõestatud kaladepoolne toidu aktsepteerimine: teaduseekspeditsioonid kalade söötmiskatsetega looduses

Väga väike vitamiinide kadu õhukindlalt suletud pakendi tõttu

JBL-i uurimisekspeditsioonide tulemused koos JBL-i uurimis- ja arendusmeeskonna teadmistega on andnud optimaalsed ja tasakaalustatud toidusegud, mis on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest.

Söötmissoovitus Sööta 1 - 2 korda päevas, nii palju kui kalad paari minuti jooksul ära söövad. Noored kasvavad kalad 3–4 korda päevas samal viisil.

Avamata toidupakendid säilivad 3 aastat, peale avamist kasutada 4 kuu jooksul, kuna väärtuslikud vitamiinid halvenevad. Valige pakendi suurus vastavalt ülaltoodud igakuisele tarbimisele ja akvaariumikalade arvule. Täiendavalt baastoitudele on saadaval ka lisatoidud ja maiustused.

Lisainformatsioon

Saadavus Poes

Kaubamärgid