Shopping Cart item - 0,00 €

Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

Puhastusvahendid

Таблица  Список 

Määra langev suund
 1. JBL EasyTurtle

  JBL EasyTurtle

  5,50 €

  Veepuhastusbakterid. Eemaldab veest ebameeldiva lõhna ja lagundab kiiresti kilpkonnade väljaheite. Kasutamine: pakend on mõeldud 50 liitri vee peale. Peale osalist veevahetust lihtsalt puista kord kuus vajalik kogus graanuleid vette. Graanulitest põhjustatud veehägusus kaob kiiresti. Vanad graanulid võib lihtsalt veevahetusega välja sifoonida.

  Lähemalt
 2. Femanga Terrar Kalkstop 1000ml

  Femanga Terrar Kalkstop 1000ml

  24,00 €

  Femanga Terrar Kalkstopi abil saate terraariumist selge ülevaate, eemaldab kiiresti ja hõlpsalt terraariumiklaasidelt katlakivi jäägid.

  Paljudel terraariumidel on probleemiks see, et katlakivi sadestub terraariumiklaasidele ikka ja jälle, isegi äsjaloodud terraariumide korral. Mida kauem selle puhastamist ootate, seda paksemaks muutuvad lubjajäägid. See ei tundu mitte ainult hooletusse jäetuna, see vähendab terraariumi vaadet ja puhastamine on võimalik ainult palju aega ja kaabitsaid kasutades. Taimede lubjaladestused panevad taimed kehva olukorda ja lühikese aja pärast taimed surevad. Femanga Terrar Kalkstop hoiab ära katlakivi ladestumiste ohutult kahjustamata loomi ja taimi. Isegi vanu katlakivi setteid saab ohutult eemaldada. Pihustusvee regulaarse lisamisega katlakivi ladestumist enam ei teki.

  Kasutamine: kuni 8 ° dKH karedusega veele lisatakse 2 ml 1 liitri pihustusvee kohta. 8 ° - 15 ° dKH - 4 ml pihustusvee liitri kohta ja väärtustel 15 ° - 25 ° dKH 6 ml liitri pihustusvee kohta. Automaatsete pihustus- või udumassiividega arvestatakse vajalik kogus Femanga Terrar Kalkstop-i mahutisse. Vanade katlakiviladestuste jaoks kasutage lihtsalt pannipuhastusnuustikut, niisutage švammi kontsentraadiga ja niisutage seejärel katlakivi jääke klaasil ning laske töötada u. 2 minutit ja seejärel hõõruge katlakivi jääke uuesti švammiga, kuni sadestused on eemaldatud. Järgnevalt loputage puhta veega, tehtud.

  Kui karbonaatkaredus on 8 ° dKH, saab 1000 liitrist vahendist 500 liitrit pihustusvett.

  Lähemalt

Таблица  Список 

Määra langev suund

Kaubamärgid