Shopping Cart item - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого: 0,00 €

Informatsioon

Erilahendused

Akvaariumi klaasosa projekteerimisel lähtutakse konkreetse ruumi vajadustest ja nõudmistest. Siinjuures rõhutame, et akvaarium ei pea olema tingimata ristkülikukujuline klaasist kast. Varieerides nurkade arvu ja külgede pikkusega on võimalik konstrueerida piiramatul hulgal erineva kujuga akvaariume.

 

Tehnikast

Õige tehnika valik on eduka akvaariumipidamise põhitingimus. Sobiv tehnika välistab vetikate vohamise ning tagab vee puhtuse ja läbipaistvuse. Kasutame oma akvaariumide varustamiseks ainult Euroopa kvaliteetseimate firmade EHEIM ja JBL filtrisüsteeme ja -materjale ning tehnilist lisavarustust (garantii seadmetele 2-3 aastat).

 

Muud tooted

Lisaks eritprojektidele pakume ka Taanis„Akvastabil“ ning Saksamaal „Müller & Pfleger“ kaubamärgi all toodetud valmisakvaariume.

Samuti tegeleme akvaariumikalade, taimede, kalatoitude, veekemikaalide ning muu akvaariumipidamiseks vajamineva kauba maaletoomisega. Kõiki meie poolt pakutavaid tooteid saab osta ja tellida ka meie müügiesindusest Rocca al Mare Kaubanduskeskuses, kaupluses “KALAKE”

 

Hooldusteenus

Kui kliendil pole piisavalt aega, soovi või treadmisi oma akvaariumi eest hoolitsemiseks, pakume võimalust usaldada see töö meie hooldusspetsialistile . Hooldus kujutab endast igakuist ja/või iganädalast ja/või igapäevast (vastavalt konkreetse akvaariumi vajadusele) hooldus- ja järelvalvetööd, mis kindlustab akvaariumi elukeskkonna probleemideta toimimise.

Бренды